Haber

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşanıyor! İşte talep edilen nafaka

2010 yılında yaptıkları görkemli bir düğünle hayatlarını birleştiren Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı, 13 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı. Bu evlilikten ikiz çocukları olan çiftin açtığı boşanma dilekçesinin detayları da ortaya çıktı. Dilekçede Alçı’nın Kütahyalı’dan 40 milyon lira tazminat talep ettiği öğrenildi.

BAŞVURU SAHİBİ NAGEHAN ALÇISI

Negahen Alçı, 13 yıllık eşinden boşanma davası açtı. İkiz çocukları olan çiftin boşanmak için 2. Aile Mahkemesi’ne başvurduğu öğrenildi. Ayrılık iddialarını daha önce birçok kez reddeden çiftten Nagehan Alçı’nın davacı, davalı Rasim Ozan Kütahyalı olduğu belirtildi.

40 MİLYON LİRA TAZMİNAT İSTEDİ

İstanbul Aile Mahkemesi’nde açılan davanın dilekçesine göre çift fiilen 4 yıldır ayrı yaşıyordu. Ve tarafların nikahı fiilen bitmişti. Manevi ve ekonomik şiddete maruz kaldığını da iddia eden Alçı, 40 milyon lira tazminat ve ikiz çocukların velayetini talep etti.

60 BİN LİRA TALEP

Nagehan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı’dan ikiz çocukları için aylık 60 bin lira nafaka tahsil etmesini de istedi. Davacı olan davacı, eşinin kusurlu davranışı nedeniyle böyle bir karar aldığını dilekçede özellikle belirtmiştir.

GELMEYİ REDDETMEK YOK

Nagehan Alçı, boşanmayla ilgili olarak mahkemenin kapatılmasını ve yayın yasağı getirilmesini talep etti. İkiliden davayla ilgili rastgele bir açıklama henüz gelmedi.

 

haberfethiye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu