Haber

Seyhan Belediye Başkanı Muhtarlarla Buluştu

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay muhtarlarla bir araya geldi. Mahallelerindeki muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Akay, mahallelerde devam eden ve planlanan hizmetler hakkında muhtarları bilgilendirerek, sorun ve eksikliklerin giderilmesi için bürokratlara gerekli talimatları verdi. Seyhan Seyhan’ın ve Seyhan halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Başkan Akay, “Mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını en iyi bilen muhtarlarımızla dün olduğu gibi bugün de yarın da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Şehrimize ve insanımıza en iyi hizmeti verebilmek adına” dedi. söz konusu.

Meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıya muhtarların yanı sıra belediye başkan yardımcıları ve birim yöneticileri de katıldı. Ülke genelinde yaşanan ekonomik sıkıntıların belediyeleri de olumsuz etkilediğini belirten Başkan Akay, Seyhan Belediyesi’nin tüm imkansızlıklara rağmen tüm imkanlarıyla Seyhan’a en iyi hizmeti vermeye devam ettiğini vurguladı.

“MUHTEŞEMLERİMİZLE BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”

Akay, “Pandemi, deprem, ekonomik kriz gibi sorunların yarattığı tüm aksaklıklara rağmen daha planlı, programlı, tasarruf ve üretim odaklı bir yaklaşımla, hiçbir hizmeti aksatmadan halkımız ve şehrimiz için çalışıyoruz. Mahallelerin sorunlarını ve mahalle halkının ihtiyaçlarını en iyi bilen muhtarlarımızın görüşleri alınarak sağlanmaktadır.” Projeleri öncelik sırasına göre, talep ve önerileriyle birlikte planladık ve hayata geçirdik. Böylece kıt kaynakları en verimli şekilde kullanma fırsatı bulduk. Desteklerinden dolayı tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra muhtarlarımızla birlikte en iyi hizmeti vermek için birlik ve beraberlik içinde çalışacağız, her şeyin en iyisinden faydalanabileceğiz. “Seyhan’a ve Seyhan halkına hizmet edeceğiz” dedi.

Toplantıya katılan muhtarlar tek tek söz alarak mahallelerinin ihtiyaçlarını, sorunlarını ve taleplerini doğrudan Başkan Akay’a aktardılar. Önder Akay ayrıca mahallelere sunulan hizmetler ve konuların analizi için planlanan hizmetler hakkında da muhtarlara bilgi verdi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu