Haber
Sivasspor’da Fatih Karagümrük hazırlıkları sürüyor
![](https://cayiralanajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/sivassporda-fatih-karagumruk-hazirliklari-suruyor-b7cpkr24.webp)
SporToto Harikalar Ligi’nin 24. hafta maçında Fatih Karagümrük ile karşılaşacak olan DG Sivasspor, maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma çalışmaları ile başlayan antrenman 5’e 2 kapma, pas ve preslerle devam etti. Son bölümde Yiğidolar 3 grup halinde yarı sahada çift kale maç oynadı.
Sivasspor, gayretin hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.
Fatih Karagümrük ile Sivasspor, 4 Mart Cumartesi günü saat 13.30’da İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşı karşıya gelecek. – SİVAS